Praneškite apie mus:

Lukas
Užsisakyti Lukas RSS  Lukas
El. paštas.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spam botų. Jum reikalingas įjungtas Javasctipt kad jį matytumėte
Manualai.lt tinklo autorius ir administratorius. VDU Energetikos Fizikos ir Verslo Informatikos studentas. LinkedIn
0

Kadangi kai kurios naudingos nuorodos tiesiog pasensta ir atsiranda naujų, visos jos yra dedamos čia. Taigi, jei seniau radote kokią įdomią nuorodą tarp meniu punktų dešinėje ir jos dabar ten nebėra, paieškokite šiame sąraše.

Naudingos nuorodos
0

$_GET, $_POST ir $_REQUEST masyvai dažniausiai yra naudojami kartu su html formomis. Šiame straipsnyje galite paskaityti apie kiekvieną iš jų.

PHP $_GET, $_POST ir $_REQUEST masyvai
0

PHP kalboje tai ką įveda vartotojai formose galime pasiekti per $_GET arba $_POST kintamuosius. Tai yra specialūs PHP kalbos masyvai.

PHP formos
0

PHP kalboje yra daugiau nei 700 funkcijų, kurios stipriai palengvina programuotojų darbą. Kuriant bet kokią sistemą dažnai prireikia susikurti ir savo funkcijų, šioje pamokoje parodysiu kaip tai yra daroma.

PHP funkcijos
0

Masyvai yra skirti saugoti keletą reikšmių viename kintamajame. Jei žinote iš matematikos, kas yra matricos, tai čia labai panašus dalykas. Realiai - kintamųjų lentelė. Gali būti vienmačiai ir daugiamačiai masyvai.

Paprastas kintamasis savyje saugo vieną reikšmę, tuo tarpu masyvas yra toks kintamojo tipas, kurio viduje galime saugoti keletą reikšmių.

PHP masyvai
0

Foreach ciklas yra skirtas vykdyti ciklą per masyvo elementus. Šis ciklas reikalauja masyvo.

PHP foreach ciklas
0

Vykdo kodą nurodytą kiekį kartų arba tol, kol sąlyga gražina reikšmę true (lietuviškai – tiesa). For ciklas yra naudojamas dažnai tada, kai žinome kiek kartų reikės įvykdyti kodą.

PHP for ciklas
0

Do...while ciklas įvykdo kodą bent vieną kartą, nes jis įvykdo kodą, tada patikrina sąlygą, jei sąlyga gražina reikšmę true, tada vykdo kodą dar kartą, taip daro tol, kol sąlyga gražina „false“ – išvertus iš anglų kalbos tai reiškia „netiesa“.

PHP do... while ciklas
0

Ciklai PHP kalboje yra skirti tam, kad galėtume vykdyti kodą daug kartų. Jis vykdomas bus tol, kol ciklo sąlyga bus „true“, kitaip tariant – gražins reikšmę „tiesa“.

Dažnai tenka kartoti tokį pat kodą daug kartų, tokiais atvejais geriausia naudoti ciklus. Vienas iš ciklų yra while ciklas.

PHP while ciklas
0

Ciklas skirtas patikrinti daug sąlygų ir parinkti vieną iš kelių kodo blokų. Labai panaši struktūra į if... elseif... elseif... else... sąlygos sakinį.

PHP switch ciklas
Puslapis 1 iš 32
Naudingos nuorodos
Informacija ir viskas kas yra pateikta manualai.lt puslapiuose yra nemokama, tačiau, galite mus paremti per PayPal: